Vi kjøper bilen din

Selger du bilen din? Vi kjøper bilen din og overtar alt ansvar, slik at du får en smidig og bekymringsfri salgsprosess.

Bruktbil

Skoda Fabia

1,2 TSI 105hk DSG Active /OUTLET/AUTOMAT/BENSIN

2011 92586 km Bensin Godvik
Solgt

kr 55 000,-

Janaflaten 47, 5179, Godvik
Telefon 53002744

Spesifikasjoner

Utstyr

  • Antispinn
  • Bakseter, delt
  • Bakseter, nedfellbart
  • Felger, aluminium
  • Frontlys, høydejusterbare
  • Førersete høydejusterbart
  • Høyttalere, antall: 4
  • Isofix barnesetefesting
  • Kjørekomputer
  • Klimaanlegg, antall soner: 1
  • Klimaanlegg, manuelt
  • Kollisjonsputer, antall: 6
  • Kurve/tåkelys foran
  • Lakkerte støtfangere
  • Lakkerte utvendige speil
  • Lyktespylere
  • Midtarmlene foran
  • Nøkler, antall: 2
  • Oppvarmede seter foran, ant.: 2
  • Pollenfilter
  • Radio/CD-spiller
  • Ratt, høydejusterbart
  • Ratt, lengdejusterbart
  • Ruter, tonede
  • Speil, elektrisk
  • Speil, oppvarmet
  • Stabilitetssystem, antiskrens
  • Vindusheiser elektriske foran

Beskrivelse

Skoda Fabia med Automatgir og lav km stand er nå ankommet vår Outlet-avdeling i Godvik.
Står klar for ny eier. Bilen selges med sommerhjul, vinterhjul og 2.stykk nøkler.

Bilen har kun hatt 2.eiere, samme eier de siste 13.årene, siden 2012!

Skoda Fabia er en praktisk liten småbil med romslig plass. Kombinasjonen med Automat og 1.2L Bensinmotor gjør dette til en drivstoffgjerrig bil både på langtur og ved bykjøring. Ta kontakt i dag for prøvekjøring og besiktelse.

Bilen selges billig gjennom Outlet, da noe påkost må beregnes.

Servicehistorikk:
2013 – 7.666km
2013 – 14.089km
2015 – 22.273km
2016 – 32.105km
2017 – 40.249km
2018 – 52.559km
2019 – 62.302km
2021 – 72.134km
2023 – 82.809km
2024 – 89.233km


Utstyr som nevnes:
– Automat gir
– 5-seter
– Parkeringssensor
– Klimaanlegg
– Varme i seter foran
– CD Spiller
– Sommerhjul
– Vinterhjul
++


Kjøper oppfordres til og selv sette seg inn i fabrikantens vedlikeholdsplan. Utstyr og funksjoner må testes under prøvekjøring, og kjøper er ansvarlig for å undersøke dette.

Dette er Outlet: Vi er ærlige med deg. Vi har begrenset kunnskap om bilen du kjøper hos oss, og derfor får du kjøpt den til en rimelig penge. Det må påberegnes at bilene vi selger i outlet vil medføre kostnader til reparasjoner som ligger en del over hva det koster å vedlikeholde en helt ny bil. Biler som selges via outlet er gjerne biler i lavere prisklasser, eldre biler, biler uten nybilgaranti, biler med høy kilometerstand, biler med ukjente faktorer eller manglende eiers-, bruks og servicehistorikk, og derfor kan vi ikke garantere for at bilen ikke har feil og mangler. Tidligere eiers egenerklæringsskjema er tilgjengelig for ny kjøper. Bilen du kjøper hos oss er brukt, slitt og selges til gunstig pris og uten tilstandsrapport, med redusert reklamasjonsmulighet og uten garanti. Bilen reserveres ikke og selges ikke usett! Kan vises på video.

Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler

Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.