Vi kjøper bilen din

Selger du bilen din? Vi kjøper bilen din og overtar alt ansvar, slik at du får en smidig og bekymringsfri salgsprosess.

Bruktbil

Volkswagen Golf

2013 146480 km Bensin Godvik
Solgt

kr 99 000,-

Janaflaten 47, 5179, Godvik
Telefon 53002744

Spesifikasjoner

Utstyr

  • AEB/lav hastighet
  • Aktive hodestøtter foran
  • Aktive kurvelys
  • Antispinn
  • Avstandsføler bak
  • Avstandsføler foran
  • Bakkestartassistent
  • Bakseter, delt
  • Bakseter, nedfellbart
  • DAB-radio
  • Dekktrykksovervåker
  • Fartsholder, normal
  • Felger, aluminium
  • Frontlys, høydejusterbare
  • Førersete høydejusterbart
  • Førersete korsryggjustering
  • Hengerfeste
  • Hengerfeste
  • Høyttalere, antall: 8
  • Innfellbare speil, elektrisk
  • Isofix barnesetefesting
  • Kjørekomputer
  • Klimaanlegg, antall soner: 2
  • Klimaanlegg, automatisk
  • Kollisjonsputer, antall: 7
  • Lakkerte støtfangere
  • Lakkerte utvendige speil
  • Lyktespylere
  • Midtarmlene bak
  • Midtarmlene foran
  • Mobiltelefoni, Bluetooth
  • Nøkler, antall: 2
  • Oppvarmede seter foran, ant.: 2
  • Pollenfilter
  • Precrash, beltestramming
  • Radio/CD-spiller
  • Ratt, høydejusterbart
  • Ratt, lengdejusterbart
  • Ratt, skinn
  • Regnsensor
  • Reservehjul
  • Ruter, tonede
  • Seter, sport
  • Sommerhjul
  • Speil, elektrisk
  • Speil, oppvarmet
  • Spylerdyser, oppvarmede
  • Stabilitetssystem, antiskrens
  • Tilhengerstabilitetssystem
  • Tretthetsvarsler
  • Utkobling av høyre kollisjonspute
  • Vindusheiser elektriske foran og bak
  • Vinterhjul

Beskrivelse

VW Golf er nå ankommet vår Outlet-avdeling i Godvik.
EU Godkjent frem til 12.02.2027, Ta kontakt i dag så hjelper vi deg.

VW Golf trenger ingen inntruduksjon, uten tvil en av verdens mest populære biler på veien. Denne utgaven er ekstra spesiell med sin sterke 140HK motor i kombinasjon med Automat, Takbøyler og tilhengerfeste er dette en praktisk og gøy bruktbil. Økonomisk og drivstoffgjerrig bil på korte og lengre turer. Romslig kupe og et bagasjerom med plass til det meste gjør hver kjøretur til en lek.

Servicehistorikk:
2015 – 28.440km
2016 – 41.540km
2017 – 44.698km
2018 – 51.473km
2019 – 65.372km
2020 – 75.872km
2021 – 90.588km
2022 – 105.586km
2023 – 117.129km
2024 – 130.518km
2025 – 142.823km

Utstyr som nevnes:
– Takbøyler
– Parkeringssensor foran og bak
– Keyless
– Elektriske speil
– Multifunksjonratt
– Varme i seter foran
– Adaptiv cruise controll
– Navigasjon
– DAB
– Krok
– Sommerhjul
– Vinterhul
++


Kjøper oppfordres til og selv sette seg inn i fabrikantens vedlikeholdsplan. Utstyr og funksjoner må testes under prøvekjøring, og kjøper er ansvarlig for å undersøke dette.

Dette er Outlet: Vi er ærlige med deg. Vi har begrenset kunnskap om bilen du kjøper hos oss, og derfor får du kjøpt den til en rimelig penge. Det må påberegnes at bilene vi selger i outlet vil medføre kostnader til reparasjoner som ligger en del over hva det koster å vedlikeholde en helt ny bil. Biler som selges via outlet er gjerne biler i lavere prisklasser, eldre biler, biler uten nybilgaranti, biler med høy kilometerstand, biler med ukjente faktorer eller manglende eiers-, bruks og servicehistorikk, og derfor kan vi ikke garantere for at bilen ikke har feil og mangler. Tidligere eiers egenerklæringsskjema er tilgjengelig for ny kjøper. Bilen du kjøper hos oss er brukt, slitt og selges til gunstig pris og uten tilstandsrapport, med redusert reklamasjonsmulighet og uten garanti. Bilen reserveres ikke og selges ikke usett! Kan vises på video.

Visste du at SandeGruppen har solgt elektriske biler i 10 år, og at vi har sertifiserte elbil selgere og egne batteriverksted? Kom innom oss i Drotningsvik for en elbil-prat!

Ring oss gjerne for en prøvetur eller om du skulle ha noen spørsmål

Bilen står hos:

SandeAuto Vest AS.
Janaflaten 47, 5179 Godvik

Enkel adkomst fra Bergen, Askøy og Sotra!

Vi har verksted og nybilavdeling for Nissan, Subaru, Mazda, Ssangyong, MG og egen innendørs bruktbilhall.

Spør oss gjerne om finansiering, forsikring og innbytte av din bil!

Vi tar forbehold om trykkfeil i annonsen

Telenor og Telia har varslet at de planlegger å slukke 2G-nettet i løpet av 2025. Dette kan få konsekvenser for visse funksjoner på denne bilen.

Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler

Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.